ملّی چنج ، صرافی دانش‌بنیان ارزهای دیجیتال و درگاه‌های ارزی
profile

ورود / ثبت نام

1401
آبان

اَبَراپلیکیشن «پیشخوان ملی» رونمایی شد

با مشارکت ملی چنج و سه کسب و کار بزرگ دیگر، سرانجام در اواخر آبان 1401 اَبَراپلیکیشن «پیشخوان ملی»، سازگار با تمامی سیستم عامل‌ها و متولدشده از دلِ جدیدترین تکنولوژی روز دنیا رونمایی شد تا کاربران ما، که سرمایه اصلی ملّی‌چنج هستند، بیش از پیش به سرمایه خود نزدیک باشند . این اَبَراپلیکیشن با میزبانی سه کسب و کار قدرتمند در حوزه فناوری های مالی و نظارت شبکه کشوری کسب و کار پشتیبان ، نیاز های کاربران در سه حوزه ارز ، بانک و سرمایه را پشتیبانی میکند

1401
آبان

رونمایی از بازار همتا به همتا (P2P)

سرانجام در آبان 1401 و در نسخه 3.9 سامانه، نسخه ابتدایی بازار همتا به همتای ملّی‌چنج رونمایی شد تا همگام با رشد فناوری بلاکچین در این عصر تمرکززدایی، این همراهان ما باشند که بازار ملّی‌چنج را می‌سازند...

1401
خرداد

این قطار هیچوقت متوقف نمی‌شود...

نسخه‌های 3.2 تا 3.7 در سه ماهه اول سال 1401 رونمایی شد. مشخصه بارز ملّی‌چنج، توسعه محوریست. همراهان ما این را به خوبی می‌دانند.

1401
اردیبهشت

رونمایی از نسخه 3.1 زیرساخت

دانشمند ایرانی با دانش ایرانی، موفقیت‌هایی جهانی می‌سازد. نسخه سوم زیرساخت ملّی‌چنج، اثبات همین تعبیر است.

1400
آذر

ملّی‌چنج رسانه‌ای می‌شود...

بیش از 29 خبرگزاری برجسته کشور، دستاوردهای ملّی‌چنج را پوشش می‌دهند. ساخت اولین کیف پول «غیر متمرکز» ایرانی و بی‌نیاز‌شدن صرافی‌های داخلی از پلتفرم‌های خارجی و خطر تحریم دارایی‌های کاربران

1400
آبان

رونمایی از 4 بروز رسانی بزرگ در 6 ماه متوالی

و دیروزهایی که یک‌به‌یک، مغلوب فرداها می‌شوند. نسخه‌های 2.3، 2.4، 2.5، 2.6 به ترتیب در 6 ماه اول 1400 رونمایی و 18 سرویس مهم به سامانه افزوده شد.

1399
دی

پیوستن به شبکه کشوری کسب و کار "پشتیبان"

ملّی‌چنج حالا یک اَبَرسامانه بود و نیاز به یک اَبَرپشتیبان داشت. پشتوانه‌ای محکم که سکوی پرتاب ملّی‌چنج به دنیای جدیدی شد. ملّی‌چنج به شبکه کشوری کسب‌وکار پشتیبان پیوست.

1399
مهر

کمال‌گرایی، بارزترین مشخصه ملّی‌چنج

اهداف سند چشم‌انداز 5 ساله مجموعه آنقدر بزرگ بود که در نام تجاری قبلی (سلیمی اکسچنج) نمی‌گنجید، عزم ما بر این بود که این پلتفرم به معنای واقعی کلمه «ملّی» باشد یعنی متعلق به "آحاد مردم" و این شد که نام آن را «ملّی‌چنج» نهادیم.

1399
فروردین

توسعه ملّی چنج با نسخه 2.2 زیرساخت

ما را که می‌شناسید، ما همیشه با دیروز خود رقابت می‌کنیم. در نسخه 2.2، هفت سرویس شگفت‌انگیز به سامانه افزوده شد. اینجا شروع سند چشم انداز 5 ساله ملّی‌چنج بود.

1398
مهر

تغییر کامل زیرساخت با نسخه 2.1

ملّی‌چنج بزرگ شد و نیاز به تغییری بزرگتر داشت، تغییری عظیم که ملّی‌چنج را به پیشرفته‌ترین زیرساخت معاملات کریپتوکارنسی ایران تبدیل کند. در همین راستا متخصص‌ترین کارشناسان فناوری‌اطلاعات و زبان برنامه‌نویسی پایتون-جنگو گردهم آمدند تا نسخه 2.1 را طراحی کنند. این تغییر به دستان ملّی‌تِک رقم خورد.

1396
بهمن

توسعه ملّی چنج با نسخه 1.1 زیرساخت

با اقبال عمومی از ملّی‌چنج، این مجموعه تصمیم گرفت تا با توسعه زیرساخت نسبتاً کامل قبلی، همگام با فناوری جهانی و همراه با کاربران خود باشد.

1395
اردیبهشت

افتتاح ملّی چنج

ملّی‌چنج در اردیبهشت 1395 به عنوان پلتفرمی نوآور و دانش‌بنیان با نام تجاری "سلیمی اکسچنج" تأسیس شد.